از گذشته خیلی از افراد علاقه داشته اند کیک و شیرینی­ های مختلف را در خانه ، توسط خودشان بپزند. با شیوع بیماری های واگیر دار این تمایل صد چندان شد و این سوال  ایجاد شد که لوازم قنادی را از کجا بخریم؟ کمی قبل تر، قبل از شکل گیری لوازم قنادی فروشی های تخصصی ، قنادی ها، در کنار کیک و شیرینی ، لوازم قنادی هم می­ فروختند. مغازه هایی که همیشه اجناسشان یک چیزی کم داشت.

حالا ما می­ خواهیم به شما جاهایی را پیشنهاد کنیم که به صورت تخصصی( چه شما حرفه ای باشید و چه یک شیرینی پز آماتور) بتوانید از آن خرید کنید و با صرف کمترین وقت، به بهترین نتیجه برسید.

اگر در شمال تهران زندگی می کنید…

اگر در شمال تهران هستید، فروشگاه امید یکی از بهترین فروشگاه هایی است که می تواند نیاز شما را پوشش بدهد. برای همه ی مصارف ، فروشگاه امید موارد لازم را دارد اما در حوزه شکلات و قالب های شکلات به صورت تخصصی وارد شده اند و تنوع قالب های بسیار خوبی از اجناس ایرانی و خارجی دارند.

آدرس:  خیابان شریعتی، بلوار اندرزگو، بلوار صبا، خیابان کریمی،پلاک 107

تلفن : 22211317

برای دیدن صفحه اینستاگرام آنها اینجا کلیک کنید.

اگر در غرب تهران زندگی می کنید…

فروشگاه پاسارگاد، یکی از بهترین تجربه های خرید را می توانید با فروشگاه پاسارگاد داشته باشید. فروشگاهی که تاکیدش بر فروش قالب ها و تجهیزات اصلی است و همین کمی در ظاهر قیمت را بالاتر نشان می دهد اما وقتی تجربه استفاده از همان لوازم را با نمونه های تقلبی مقایسه می کنید، دوباره ترغیب می شوید به خرید از مغازه پاسارگاد. فروشگاه فروشنده های خوش اخلاقی دارد و به درستی راهنماییتون می کنند.

آدرس: خیابان آزادی، خیابان اسکندری جنوبی  ( از پایین نرسیده به خیابان آزادی) ، پلاک467

تلفن :  66926038

برای دیدن صفحه اینستاگرام آنها اینجا کلیک کنید.

اگر در مرکز تهران زندگی می کنید…

اگر مرکز تهران هستید یا مسیرتون به خیابان یوسف آباد می­خورد، فروشگاه های مدبر با دو شعبه نزدیک به هم، می تواند همه­ ی نیازهای شما را در خرید لوازم قنادی و حتی خرید مربوط به تم تولد پوشش بدهد. فروشگاه شعبه دو بسیار بزرگ است و برای همه ی سلیقه ها و بودجه های مختلف ، راه حلی اندیشه اند. قیمت ها برای خرید خانگی منطقی هستند. نکته مثبت این فروشگاه این است که تلاش کرده اند تمام نیاز شما را در همه زمینه ها پوشش بدهند.

آدرس :  یوسف آباد، خیابان مهرام، نبش خیابان 43.1 پلاک 121

تلفن: 88619537

برای دیدن صفحه اینستاگرام آنها اینجا کلیک کنید.

اگر در شرق تهران زندگی می کنید…

از گذشته در شرق تهران خیابان پیروزی، بورس لوازم قنادی بود. آن زمان ها، فروش جزیی نداشتند اما حالا مغازه ها تبدیل شده اند به خرده فروشی. دو مغازه اصلی در شرق و غرب خیابان پیروزی برای خرید لوازم قنادی هست که هر دو شبیه به هم کار می کنند. یکی فروشگاه خوشه، نزدیک به قنادی خوشه و میدان شهدا و دیگری فروشگاه پاستیل در انتهای خیابان پیروزی و نزدیک بزرگراه بسیج. هر دو فروشگاه برای خرید خانگی کار راه انداز هستند اما برای خرید حرفه ای خیر. در واقع اصلا برای خرید جزیی خانگی هدف گذاری شده اند.

آدرس لوازم قنادی خوشه :میدان شهدا، خیابان پیروزی، نرسیده به خیابان شکوفه

آدرس لوازم قنادی پاستیل: خیابان پیروزی، بین خیابان سوم و چهارم نیروهوایی، پلاک 109

تلفن: 77174405

برای دیدن صفحه اینستاگرام آنها اینجا کلیک کنید.

اگر در جنوب تهران زندگی می کنید…

خیابان محلاتی بعد از پل ری به سمت چهار راه سیروس که بروید، بورس لوازم قنادی را از گذشته های دور میبینید. مغازه هایی که در گذشته و تا اندازه ای حالا، به فروش کلی و عمده می پردازند اما گاهی هم فروش جزیی خودشان را دارند. مثلا همان فروشگاه امید شمال تهران، اینجا شعبه دارد. یا فروشگاه سورناپارت که تخصصی در حوزه لوازم قنادی ایرانی  ورود کرده اند. اما به صورت کلی  اگر خرید خانگی دارید، من به شما اینجا را معرفی نمی کنم. چون  هم در محدوده طرح است و هم ساعات کاری پایین تری دارند و برای پیدا کردن یک لیست خرید چند مغازه را باید سر بزنید و نمی توانید کل خرید را به یکباره انجام دهید.

اما اگر خرید حرفه ­ای و اینترنتی هم می کنید دو شرکت بیک صنعت و مائده شیرین کیش( خانم اسحاقیان)، دو شرکت بسیار خوب و حرفه ای هستند که صرفا وارد کننده برندهای خوب قنادی هستند و خیلی از مغازه های قنادی را هم پوشش می دهند. به ویژه بیک صنعت ( 4482700) که ماشین آلات قنادی را هم تامین می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

31 + = 39