نحوه حمل و ارسال کالا

یکی از مهم ترین دغدغه های مهم ما، نحوه ارسال است چون شما به ما اعتماد کردید و ما دوست داریم با درست رساندن بسته به شما پاسخگوی این اعتماد باشیم. در واقع ارتباط ما با شما، با سفارش شما به اتمام نمی رسد، بلکه تازه اول شروع یک دوستی و ارتباط متقابل هست.

برای این منظور لطفا نکته های زیر را به دقت مطالعه کنید و بعد سفارشتون را ثبت کنید.

  • بسته های اریس با حساسیت بالا برای شما ارسال می شوند و به خاطر آسیب پذیر بودن نوع کالاها ما مجبور هستیم حتما از ارسال های ماشینی استفاده کنیم پس با پیک موتوری نمی توانیم بسته را تحویل بدهیم.
  • فعلا امکان ارسال به وسلیه اداره ی پست، برای شهرهای دیگر را نداریم وامیدواریم به زودی با تغیر نوع بسته ها بتوانیم به همه جای ایران بسته هامون را ارسال کنیم. پس بسته های ما فقط برای شهر تهران ارسال می شود.
  • به طور پیش فرض برای همه ی مناطق تهران مبلغ 30 هزار تومان به هزینه بستتون اضافه می شود و برای شهرهای اطراف تهران، مبلغ 40 هزار تومان به هزینه ارسال اضافه می شود.
  • در بعضی از ساعات وروزهای امکان ارسال سفارش شما به صورت رایگان را وجود دارد که می توانید با انتخاب آن ساعت یا روز برای تحویل بسته، از امکان سفارش رایگان ما استفاده کنید. فعلا همه روزه برای ساعت های 18 الی 20 و روزهای پنجشنبه این امکان را داریم که می توانید سفارشتون را رایگان تحویل بگیرید.
  • فقط به این نکته توجه کنید، ما برای آماده سازی بسته های شما به سه روز زمان نیاز داریم که هر روزی که شما ثبت سفارش کنید از حداقل سه روز بعد از آن می تونید بسته را تحویل بگیرید. سفارش بعد از ساعت 17، از فردای آن روز محاسبه خواهد شد.
  • برای کیک های تولد زمان بیشتری لازم داریم که بسته به نوع کیک ها باید حداقل از یک هفته قبل در جریان باشیم.
  • ما به نوع ارسال خودمون کاملا اعتماد داریم و می توانید در صورت آسیب دیدن بسته تون در حین ارسال، بسته ی آسیب دیده را تحویل نگیرید یا حتی در صورت تحویل گرفتن، ما مبلغ را به شما عودت می دهیم یا بسته ی جدید براتون ارسال می کنیم.